Книжкові новинки - березень 2015

knyzkovi-novynky-berezen-2015

knyzkovi-novynky-berezen-2015

Рух опору в Україні: 1960-1990 : Енциклопедичний довідник, Генерал Петро Григоренко : спогади, статті, матеріали, Кульчий, О. Документальна скарбниця Шевченківських лауреатів: спогади, статті, матеріали, У камені, бронзі, граніті :  :ШевченкіанаТернопілля ; поезія, графіка t : спогади, статті, матеріали, Життєпис Тараса Шевченка: Шевченкіана Богдана Лепкого, Обвинувачується Михайло Сорока: слідчі справи 1940-1950-х років : Шевченкіана Богдана Лепкого, Герета, І.П. Чернелево-Руський могильник , Шкільняк, М. Наша Богданівка: сторінки минулого та сьогодення, Тернопільсько-Зборівська архиєпархія. Парафії, монастирі, храми: Шематизм: , Подільська толока: альманах літературного об’єднання при Тернопільській обласній організації Національної спілки письменників України, Золотий тризуб: колективний збірник творів західноукраїнських авторів спілки письменників України, Безкоровайний, Євген. «Для мене ти найкраще на землі…» , Подяка Богу : поезія, Муц, Віктор. Я залишаю вам цей світ : (поетичний заповіт)

Тернопільсько-Зборівська архиєпархія. Парафії, монастирі, храми: Шематизм

10
10
Тернопільсько-Зборівська архиєпархія. Парафії, монастирі, храми: Шематизм. – Т.: Новий колір, 2014 .- 520с.: іл.
Унікальне видання, в якому скрупульозно зібрано з різних джерел матеріал про кожні з діючих станом на початок березня 2014 року парафії і храми, що належать до Тернопільсько-Зборівської архиєпархії Української Греко-Католицької Церкви.

Подільська толока: альманах літературного об’єднання при Тернопільській обласній організації Національної спілки письменників України

11
11
Подільська толока: альманах літературного об’єднання при Тернопільській обласній організації Національної спілки письменників України /упоряд. З.М.Кіпибіда .- Вип. 10 .- Т.: Терно-граф, 2014 .- 244с.: іл.
Тут представлено творчий доробок понад 70 авторів, які живуть і діють у різних куточках Тернопілля. У ньому віддзеркалені всі аспекти літературного процесу в різних жанрах: поезія, проза, драматургія, вірші для дітей, гумор, сатира, критика…

Золотий тризуб: колективний збірник творів західноукраїнських авторів

12
12
Золотий тризуб: колективний збірник творів західноукраїнських авторів / упоряд. Л.М.Любарська .- Т.: Терно-граф, 2012 .- 136с.
У збірці вміщені патріотичні вірші поетів західноукраїнського регіону України, членів Борщівського районного літературно-мистецького об’єднання «Ліра», які присвячені 70-ти річчя створення УПА та 105-ти річчю від дня народження її командира Романа Шухевича.

Безкоровайний, Євген. «Для мене ти найкраще на землі…

13
13
Безкоровайний, Євген. «Для мене ти найкраще на землі…» / Є. Безкоровайний .- Т.: Терно-граф, 2014 .- 15с. : іл.
Ця маленька книжечка тільки перша спроба воздати рідному селу хвалу і шану, проявити синівську любов за росяні стежки босоногого дитинства, духовні обереги, нерозривність з пращурами і попередніми поколіннями.

Подяка Богу : поезія

14
14
Подяка Богу : поезія / упоряд. Н.І.Кулик .- Т.: Терно-граф, 2014 .- 344с.
У збірці подано вірші 178 авторів, різни х за віком, творчим стажем, художнім рівнем, але об’єднаних почуттями вдячності Всевишньому за життя, за спасіння, за любов.

Муц, Віктор. Я залишаю вам цей світ : (поетичний заповіт)

15
15
Муц, Віктор. Я залишаю вам цей світ : (поетичний заповіт) / В. Муц .- Т.: Крок, 2014 .- 109 с.
Ця книга мала частина того, що написав Віктор Муц, який пішов з життя у розквіті сил. Кожен свій вірш автор присвячував людям, яких знав, любив, зустрічав у своєму житті.

Рух опору в Україні: 1960-1990 : Енциклопедичний довідник

1а
Рух опору в Україні: 1960-1990 : Енциклопедичний довідник / гол. ред. О. Зінкевич .- К.: Смолоскип, 2012 .- 896с. + 64 іл.
Енциклопедичнийдовідникприсвяченийподіям, які почали розгортатися в Україніна початку 1960-х р. ізавершилисяздобуттямнезалежності 1991р.

Генерал Петро Григоренко : спогади, статті, матеріали

2
2
Генерал Петро Григоренко : спогади, статті, матеріали / упоряд. О. Обертас .- К.: Смолоскип, 2008 .- 832с.
Ця книга є першою спробою цілісно представити українському читачеві постать Петра Григоренка – генерала Радянськоїх армії, видатного правозахисника, публіциста, члена-засновника Московської та Української гельсінської групи – як одного з найактивніших борців за громадські й національні права та свободи в СРСР у другій половині ХХ століття.

Кульчий, О. Документальна скарбниця Шевченківських лауреатів

3
3
Кульчий, О. Документальна скарбниця Шевченківських лауреатів /О. Кульчий, Т. Малярчук, Ю. Бентя .- К.: КЛІО, 2013 .- 352с.:іл.
У книзі на основіархівнихдокументів, друкованихвиданьвисвітленофактижиття та творчудіяльністьвидатнихвітчизнянихмитців, які є лауреатами найвищої в Українівідзнаки за вагомийвнесок у розвитоккультури й мистецтва – НаціональноїпреміїУкраїниімені Тараса Шевченка.

У камені, бронзі, граніті : Вшануванняпам'яті Т. Г. Шевченка на Тернопільщині ; [ілюстрований альманах]

4б
У камені, бронзі, граніті : Вшануванняпам'яті Т. Г. Шевченка на Тернопільщині ; [ілюстрований альманах] .- Т.: Терно-граф, 2014 .-136с.; іл.
Виданнязнайомитьізпам'тнимимісцями, пов'язаними з пербуванням на Тернопільщині Тараса Григоровича Шевченка, міститьсвітлини з фаховимописоммонументів, меморіальнихтаблиць, встановлених у нашомукраїзадлявшануванняпам'яті Великого Кобзаря.

«Отче наш, Тарасе вчемогущий…» :ШевченкіанаТернопілля ; поезія, графіка

5а
«Отче наш, Тарасе вчемогущий…» :ШевченкіанаТернопілля ; поезія, графіка .- Т. Терно-граф, 2014 .- 211 с.
У книзі представлено кращі твори літераторів – уродженцівТернопілля, присвяченіТарасовіШевченку.

Життєпис Тараса Шевченка: Шевченкіана Богдана Лепкого

6
6
Життєпис Тараса Шевченка: Шевченкіана Богдана Лепкого .- Івано-Франківськ : Нова Зоря, 2014 .- 456 с. + 48с. іл.
ОсОбвинувачується Михайло Сорока: слідчі справи 1940-1950-х роківнову цієї книжки становить науково-популярна біографія Тараса Шевченка, написана 100 років тому Богданом Лепким як передмова до повного видання творів Кобзаря, підготовленого ним у Кракові 1918р.
Сюди також увійшли усі інші поетичні, прозові, публіцистичні та наукові твори Б. Лепкого про Великого Кобзаря, а також статті відомих українських літературознавців Василя Лева та Володимира Качкана.

Обвинувачується Михайло Сорока: слідчі справи 1940-1950-х років

7а
Обвинувачується Михайло Сорока: слідчі справи 1940-1950-х років / вступ. стаття, упоряд. і ред.. Юрія Зайцева .- К. : Смолоскип, 2014 .- 271 с., іл.
Книга документів з архіву колишнього КГБ переконливо відображає протистояння одного з чільних діячів ОУН Михайла Сороки з радянським репресивним апаратом. Перед нами постає образ інтелектуала європейської освіченості, високої духовності, багатогранної талановитості, який обрав долю мученика за ідею через 33-річне ув’язнення.

Герета, І.П. Чернелево-Руський могильник

8
8
Герета, І.П. Чернелево-Руський могильник / І.П. Герета .- К.; Т. : Терно-граф, 2013 .- 284 с., 176 іл. .- (OIUM .- №3)
У монографії подано матеріали визначної пам’ятки археології – могильника в с. Чернелів Руський на Тернопільщині, який понад чверть століття досліджував І.П. Герета.

Шкільняк, М. Наша Богданівка: сторінки минулого та сьогодення

9
9
Шкільняк, М. Наша Богданівка: сторінки минулого та сьогодення / М. Шкільняк, І. Карнаух .- Т. : Терно-граф, 2014 .- 499с.: іл.
У науково-популярному дослідженні мова йде про рідне село авторів, що розташоване в Підволочиському районі Тернопільщини.
На основі общирного фактологічного матеріалу, цікавих спогадів жителів та сотень унікальних світлин прослідковується історичний розвиток села від перших спогадів про нього до нинішнього бурхливого та неспокійного сьогодення.

Останнє редагування Середа, 12 жовтня 2016 19:48

24 коментарі

 • Коментувати Donaldslunk Четвер, 28 травня 2020 17:18 Автор Donaldslunk

  сколько лежат без сознания после инсульта
  транспортировка после инсульта в другой город
  инсульт симптомы первые признаки у женщин
  корсет для руки после инсульта
  что чувствует больной после инсульта

 • Коментувати rollershopBab П'ятниця, 08 травня 2020 18:01 Автор rollershopBab

  Специализированный магазин роликов и комплектующих. Купить ролики с доставкой по всей Украине. Гарантия от производителя от 1 года. Рассрочка без переплат.

  [url=https://rollershop.com.ua]Roller shop[/url]

 • Коментувати Selectelfem Вівторок, 17 березня 2020 06:17 Автор Selectelfem

  Разместим ваш сервер в дата-центре
  Разместите свое серверное оборудование в иновационных дата-центрах Selectel уровня Tier III. Вы получите: канал связи с высокой пропускной способностью, бесперебойное питание и микроклимат.

  [url=https://selectel.ru/services/colocation/server-colocation/]https://selectel.ru/services/colocation/server-colocation/[/url]

 • Коментувати Selectelfem Понеділок, 16 березня 2020 06:53 Автор Selectelfem

  Ваш сервер в нашем дата-центре Selectel
  Разместите свое серверное оборудование в надежных дата-центрах Selectel уровня Tier III. Мы создадим все условия: канал связи с высокой пропускной способностью, бесперебойное питание и микроклимат.

  [url=https://selectel.ru/services/colocation/server-colocation/]https://selectel.ru/services/colocation/server-colocation/[/url]

 • Коментувати vikontaBab Субота, 22 лютого 2020 18:03 Автор vikontaBab

  Здравствуйте, есть важный вопрос время полета на Марс? Этот вопрос меня волнует потому что в СМИ прочитал, что Илон Маск хочет запустить ракету на Марс в 2050 году! Есть желание полететь?

 • Коментувати vikontaBab П'ятниця, 21 лютого 2020 20:47 Автор vikontaBab

  Всем привет!, подскажите пожалуйста сколько лететь на Марс? Текущий вопрос меня тревожит потому что в СМИ прочитал, что Илон Маск запускает ракету на Марс в 2050 году! Чего ожидать?

 • Коментувати shopchikJAr П'ятниця, 21 лютого 2020 15:12 Автор shopchikJAr

  Покупай быстро качественные товары


  [url=https://shopchik.org]Бесплатная доставка, быстрая оплата[/url]

 • Коментувати Zittawew Субота, 15 лютого 2020 21:07 Автор Zittawew

  Фирма Million Health Pharmaceuticals является главным поставщиком, оптовым и розничным продавцом различных специальных и весьма эффективных медицинских препаратов по доступной цене, напрямую с доставкой из Индии на ваш адрес. Мы являемся официальным дистрибьютором компании Natco Pharma, Mylan Pharmaceuticals, Hetero Healthcare Ltd., Zydus Heptiza и многих других компаний, тем самым при покупки у нас, мы гарантируется 100% оригинальность препаратов.


  [url=https://mhp.su/catalog/preparaty-ot-raka]онкология[/url]

 • Коментувати Savitbearp Четвер, 13 лютого 2020 17:07 Автор Savitbearp

  Строительная компания ООО «Cавит Cтрой Групп»

  осуществляет весь комплекс работ архитектурного проектирования коттеджей и домов любого уровня сложности и их строительства. Сегодня проектирование загородных домов является одной из самых востребованных услуг в Минской области и самом Минске. Оно представляет собой творческий и одновременно инженерно-технический процесс, направленный на формирование архитектурного пространства, моделирование объектов. Это уникальное явление, в результате которого на основе ваших слов и пожеланий сначала возникает образ дома, а затем и конкретное руководство по воплощению его в жизнь.


  [url=https://savit.by/stroitelstvo-domov]Строительство домов

 • Коментувати maybrokerLok П'ятниця, 07 лютого 2020 21:46 Автор maybrokerLok

  https://maybroker.ru

Прокоментувати:

Переконайтесь що ви заповнили усі поля, відмічені зірочкою (*). HTML код не допускається

Випадкова стаття

Контакти

 • homeПідволочиська ЦБС
 • phone(03543) 2-10-38, 2-25-41
 • mailbiblioteka_pidvol@ukr.net
 • map вул. Шевченка, 7, м. Підволочиськ
 •           Тернопільська область, Україна 47800

Пошук