Останниця

Ostannytsia 2

Ostannytsia 2

Пропонуємо вам книгу-фентезі «Останниця» американської письменниці Кетрін Епплгейт. Книга про дружбу, віддіність, честь, цінність сім’ї і роду. Про дії людей які приводять до знищення усього живого.
Події відбуваються у королівстві Недарра.


Биш, представниця розумного виду дейрнів, зовні подібна до собак, проте ходить прямо як людина.
Вона звикла бути найменшою і наймолодшою, проте завжди почувалася частиною чогось великого, адже була частиною сім’ї, роду. Люди вбивають її родину і вона залишається сама. Чи справді вона остання зі свого роду? Згідно легенди, яка передавалась з її роду в рід, існує таємна колонія її виду - дейрнів і Биш вирушає у подорож засніженими горами Дрейландії щоб її знайти.
Шлях надзвичайно складний і на кожному кроці на неї чатує небезпека.
Дорогою хоробра Биш зустрічає достойного і відданого вобика Тоббла, сміливу і винахідливу дівчину Кхару, гордого і мудрого кота-філівету Лови-Удачу та Ренцо – злодія з магічними здібностями, що має честь. Нові друзі стають справжньою сім’єю для Биш і разом відкривають жахливу таємницю, яка загрожує існуванню не тільки дейрнів, але й усіх істот їхнього світу.
Невже Биш – останниця (остання жива представниця виду)???

Останнє редагування Неділя, 04 квітня 2021 13:51

Випадкова стаття

  • Жигальський Микола Іванович
    (24.06.1956 р., с. Іване-Пусте Борщівського р-ну на Тернопільщині) - майстер народних художніх промислів (художня кераміка). Дитячі та юнацькі…
    28/07/2017 - 09:37 Read more >>
  • Гасюк Анатолій Петрович
    (15.05.1941р., смт.Підволочиськ) – вчений у галузі патологоанатомії. Доктор медицинських наук, професор (1990р.). Закінчив тернопільський медичний інститут (1964р., нині…
    23/06/2011 - 11:53

Контакти