Реформування бібліотечної галузі

2020-й рік став роком великих змін для бібліотек Підволочищини. Ще у 2016 році, після поділу Підволочиського району на громади (Новосільську, Скалатську Скориківську, Підволочиську та с. Токи), багато бібліотек системи відійшло до різних громад.
У Підволочиську громаду увійшли бібліотеки сіл: Богданівка, Галущинці, Іванівка, Кам’янки, Качанівка, Клебанівка, Оріховець, Староміщина, Супранівка, Турівка, Хмелиська, Підволочиська бібліотека для дітей та Підволочиська центральна бібліотека. Усі вони увійшли у Підволочиську централізовану бібліотечну систему, яка змінила свій статус з районної у ЦБС громади.


Бібілотеки розпочали роботу над переведенням фондів та каталогів бібліотек з ББК (Бібліотечно-бібліографічна класифікація) на УДК (Універсальна десяткова класифікація).
Підволочиська центральна бібліотека приєдналася до створення Зведеного каталогу публічних бібліотек Тернопільської області.
Бібліотеку с. Богданівка закрито у 2020 році.
2021-й рік розпочався не тільки із реформування бібліотечної структури, а і територіальної адміністративної реформи. Підволочиський район розформовується і входить до Тернопільського району.
Бібліотеки громади об’єднано у Комунальний заклад Підволочиська центральна бібліотека з філіями Підволочиської селищної ради.

Детальніше в цій категорії: « Історія

Випадкова стаття

 • Когут Ганна Володимирівна
  (з дому –Герасимович; 21.02.1899р.,с. Красів Миколаївського р-ну Львівської обл. – 04.05.1989р., с. Терпилівка Підволочиського р-ну) – хоровий диригент-аматор,…
  11/05/2011 - 12:трав.
 • Бомба Мирослав Ярославович
  (05.04.1955р., с.Голошинці Підволочиського р-ну) – вчений-агроном. Доктор сільськогосподарських наук, професор. Член Міжнародної Академії Наук екології та безпеки життєдіяльності.…
  23/06/2011 - 11:черв. Read more >>

Контакти

 • homeПідволочиська Центральна Бібліотека
 • phone(03543) 2-10-38, 2-25-41
 • mailbiblioteka_pidvol@ukr.net
 • map вул. Шевченка, 7, смт. Підволочиськ
 •          Тернопільська область, Україна 47800

Слідкуйте за нами