І знову зустріч…

  • Четвер, 03 вересня 2015
  • 3342 разів

i znovu zustrich 1

i znovu zustrich 1

Дитяча бібліотека, як і школа покликана прищеплювати і розвивати в дітях почуття прекрасного, корисного, допомагати у контактуванні з культурними надбаннями людства.

Частими стали візити всією дружньою класною сім’єю учнів школи до бібліотеки. Нещодавно учні 4-В класу разом із класним керівником Веремей Інною Віталіївною завітав до дитячої книгозбірні на пізнавальну екскурсію. Саме в цей день, 15 грудня, відзначався Всесвітній день чаю.

Кажуть що чай та кава – це дві рослини які завоювали весь світ. В дитячому залі бібліотеки були організовані виставки присвячені чаю. Це виставка книг, які містять багато інформації про цю рослину, виставка чайників, для заварки духмяного напитку. Саме чайники діти розглядали з великим інтересом, адже були вони різних форм і величини – від об’ємних, розрахованих на велику сім’ю, до маленьких – сувенірних.

Бібліотекар читального залу Гайдамаха О.В. повела дітей в історичну мандрівку, як людство винайшло чай і як він став найпоширенішим і улюбленим напитком на земній кулі. І про те, як його сьогодні застосовують в медицині, парфумерії, харчовій промисловості і навіть у мистецтві. Підтвердженням цьому стала картина надана художником Тарасом Мокрієм написана чаєм.

Загадковою була виставка «Ліктрави», яка складалася з духмяних трав, зібраних на схилах Медоборів. Ці трави діти повинні були впізнати і назвати.

Звичайно, як у Всесвітній день чаю обійтись без чаювання. Бібліотекарі дитячої бібліотеки вгостили своїх маленьких читачів чаєм звареним за давній українським традиційним рецептом: з гілочок вишні, малини, смородини, груші. Смакуючи цим напитком діти зауважили, що він смачніший за традиційний чай.

Зустріч підходила до кінця, а діти ніяк не хотіли полишати затишну бібліотеку.

І хоч книга перестала бути для сучасних дітей найнеобхіднішим засобом отримання інформації, у вільні хвилини дозвілля діти не читають а грають на комп’ютерах, дивляться телевізор, слухають музику. Проте книга була, є і буде. Вона – невід’ємна частина світової культури і культури людини.

Останнє редагування Понеділок, 04 січня 2021 16:01

Випадкова стаття

  • Пастушенко Андрій Семенович
    (24.06.1952р., с.Лисичинці Підволочиського р-ну) – композитор, фольклорист, музикознавець, хормейстер. Член Всеукраїнської національної музичної школи (1991р.). Відмінник народної освіти…
    10/05/2011 - 09:56
  • Станґенберґ Мар`ян
    (Stangenberg Marian; 12.03.1910р., смт.Підволочиськ – 24.03.1986р., м.Вроцлав, Польща) – польський вчений. Закінчив сільськогосподарський інститут у м.Варшава (Польща); докторат…
    25/06/2011 - 18:51

Контакти