Літо починається

  • Середа, 05 липня 2017
  • 2115 разів

   

Lito pochynaietsia

Lito pochynaietsia

     Літо! Весела пора! Чудова пора! Час шкільних канікул. Проте у бібліотеки і книжки канікул не має.

     Літо – час читання, розваг, пригод, відпочинку та нових вражень. Вже стало традицією щоліта у бібліотеці проводити літні читання. Цього літа, як і минулого, вони проходять під девізом «Кинь мишку! Візьми книжку!». Підсумком літніх читань буде  визначення найактивніших читачів бібліотеки. Переможці  нагороджуватимуться грамотами та призами.

     Діти мають змогу переглянути книжково-ілюстративну виставку «Літо з книгою».

     В рамках проведення літніх читань у бібліотеці пройшла година інтернет-веселощів. Цікаво і пізнавально діти провели час на дитячому сайті «Пустунчик», де грали у розвиваючі ігри, виготовляли поробки.

     Веселощі і надалі чекають на вас діти! 

Останнє редагування Понеділок, 04 січня 2021 15:10

Випадкова стаття

  • Гульовський Андрій Володимирович
     (24.10.1943р., с.Шельпаки Підволочиського р-ну) – художник. Закінчив у Львові училище прикладного мистецтва ім.. І.Труща (1962р.), Львівський інститут прикладного…
    29/04/2011 - 09:25 Read more >>
  • Куницький Леонід
    (1876р., с.Оріховець Підволочиського р-ну – 23.09.1961р., м.Мостиська Львівської обл.) – церковний і суспільний діяч, видавець. Співзасновник Українського національно-демократичного…
    28/04/2011 - 08:00

Контакти