Районний семінар бібліотечних працівників

 Seminar6

Seminar6

Нещодавно відбувся районний семінар бібліотечних працівників на тему «Особливості в організації обслуговування користувачів в сучасних умовах» (на базі бібліотеки – філії села Новосілка з оглядом бібліотек сіл Кам’янки, Хмелиськ, Полупанівка, Старий Скалат та екскурсія в музей-садибу Леся Курбаса). 

Завідуюча бібліотекою – філією с. Кам’янки Євгенія Василівна Щерба поділилася досвідом про те, як співпраця бібліотеки та спонсора (Дубового Б.В. директора ТОВ Галка), особистий ентузіазм допомогли змінити обличчя бібліотеки в сучасних умовах які склалися на селі.

На шляху нашого маршруту бібліотекарі району змогли познайомитись із роботою бібліотеки села Хмелиськ. З досвідом роботи своєї бібліотеки поділилась бібліотекар Світлана Михайлівна Бойко.

Учасники семінару також відвідали сільську бібліотеку села Полупанівка. Приємно вразило те, що бібліотека переселилася із аварійного приміщення в нове світле приміщення із покращеними умовами для обслуговування користувачів. З новинками бібліотеки познайомила бібліотекар Оксана Степанівна Скібньовська.

З особливим піднесенням наші сільські бібліотекарі пройшли Хресною Дорогою регіонального духовного центру «Свята Гора», який є об’єднаним духовним центром для християн різних конфесій. Відвідавши церкву Св. Трійці та костьол Св. Йосифа. Захоплюючу та змістовну екскурсію провів директор Староскалатської школи, краєзнавець Андрій Тарасович Скібньовський.  

Наступною зупинкою була бібліотека села Старий Скалат, де господині книгозбірні Галина Романівна Колісник та Ольга Михайлівна Мудра гостинно зустріли своїх колег по роботі та поділилися досвідом роботи і проблемами, які виникають в процесі роботи.

 

Базовою зупинкою була бібліотека села Новосілка завідуюча Марія Миколаївна Довгошия розповіла про свої інновації в роботі та представила голову села Зеновія Гуменюка, який з щирістю розповів про плоди спільної праці між сільською радою та закладами культури (повністю відновлено, зроблено євроремонт в приміщенні клубу та бібліотеки, на що витрачено вагомі кошти з бюджету сільської ради) це все робиться для покращення умов обслуговування жителів закладами культури на селі. Відбувся обмін досвідом між колегами по роботі.

На завершення змістовного та плідного районного семінару бібліотечних працівників відбулася змістовна та цікава екскурсія в музей-садибу видатного театрального режисера Леся Курбаса, яку провела директор музею Ольга Петрівна Василишин. Присутні дізналися багато цікавих фактів про нелегке але надзвичайно талановите життя виданого актора, що не залишило байдужими душі наших учасників семінару.

Останнє редагування Четвер, 27 жовтня 2016 22:11

Випадкова стаття

  • Природа і природні ресурси
    Підволочиський район лежить на Подільському плато, основу якого становить Волино-Подільська височина, що має хвилясту поверхню. Південно-західна частина -…
    21/06/2011 - 18:45 Read more >>
  • Матковський Орест Ілярович
    (17.11.1929р., с.Терпилівка Підволочиського р-ну — 23.03.2023, м. Львів) – вчений у галузі геології, педагог, громадський діяч. Доктор геологічно-мінеральних…
    23/06/2011 - 05:41 Read more >>

Контакти